Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Intensief hydraterende Syndet Bar: Zeepvrij, kleurstofvrij, parabenenvrij en pH-neutraal (vergelijkbaar met de pH-waarde van de huid), bevat hydraterende ingrediënten, mariene pancogene, sheaboter, amandelolie, glycerine, LB-herstellend complex en vitamine E. Geschikt voor het reinigen van de gevoelige huid voor een intensieve hydratatie.
KRACHTIGE VOCHTINBRENGER
FILMVORMENDE EIGENSCHAPPEN
NEUTRALE pH . PARABENENVRIJ . ZEEPVRIJ
| CNK | 3649183 |
|---|---|
| Merken | Lilac |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |