Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
SUNISSIME DYNAMISERENDE BESCHERMENDE MELK SPF50
Dynamiserende beschermende melk SPF50 Globale anti-ageing
Anti-ageing zonnegamma dat de huid dynamiseert en beschermt tegen het hele zonnespectrum.
Het product voor het zonnen royaal op het lichaam aanbrengen. Het product minstens om de 2 uur opnieuw aanbrengen. Niet te lang in de zon blijven. Baby's en jonge kinderen niet aan de zon blootstellen.
| CNK | 3477882 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Native |
| Merken | Lierac |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 184 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |