Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
GLOBAL PROTECT & ENERGY-technologie
Mondiale spectrumbescherming [UVA, UVB, infrarood en zichtbaar licht]
Filtersysteem (UVA/UVB) 100% mineraal voor optimale veiligheid + plantaardige flavonoïden (IR) + gefractioneerde melanine (LV): beschermt de huid tegen de zichtbare tekenen van fotoveroudering: rimpels, verlies van stevigheid, vlekken, wallen en donkere kringen.
Pro-taurine: Het vangt vrije radicalen veroorzaakt door UV-stralen op en zet deze om in taurine: de huidbarrière wordt versterkt*, celvernieuwing gestimuleerd*, cellulaire hydratatie geactiveerd*: een huid van betere kwaliteit, gehydrateerd, versterkt, alsof deze energiek is.
Aanvullende activa
*In-vitrotesten
C12-15 ALKYLbenzoaat. ZINKOXIDE [NANO]. TITANIUMDIOXIDE [NANO]. CI 77019 / MICA. ISOCETYL STEAROYL STEARAAT. COPERNICIA CERIFERA CERA / COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAS / CIRE DE CARNAUBA. ALUMINIUMZETMEELOCTENYLSUCCINAAT. OCTYLDODECYL MYRISTAAT. POLYETHYLEEN. GLYCERYLBEHENAAT. ALUMINIUM. CI 77492 / IJZEROXIDES. PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OLIE. AQUA / WATER / EAU. STEARALKONIUM HECTORIET. TRIETHOXYCAPRYLYLSILAAN. SIMETHICON. PROPYLEENCARBONAAT. NATRIUMHYALURONAAT. CI 77491 / IJZEROXIDES. CI 77499 / IJZEROXIDES. BUTYLEENGLYCOL. GLYCERINE. MELANINE. OXOTHIAZOLIDINE. POLYGONUM AVICULAIR EXTRACT. PENTYLEENGLYCOL. FENOXYETHANOL. BIOSACCHARIDE GOM-4. NATRIUMbenzoaat. KALIUMSORBAAT. ETHYLHEXYLGLYCERINE.
| CNK | 3762291 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Native |
| Merken | Lierac |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 115 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 3 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |