Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
De etherische oliën van Biover zijn volgens traditionele methodes (koude persing) geproduceerd en van een onberispelijke kwaliteit.
Inname: 1 druppel, 1 x per dag. Huid: enkele druppels plaatselijk of meerdere druppels verdund in basisolie. Verstuiving: puur of samen met andere etherische oliën.
| CNK | 1692094 |
|---|---|
| Organisaties | Perrigo |
| Merken | Biover |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |