Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Jouw intieme zone verdient alleen het beste!
Heb je last van een gevoelige of snel geïrriteerde intieme zone?
Vanaf de eerste menstruatie tot na de menopauze, Lactacyd® biedt een volledig assortiment voor de verzorging van je intieme zone, in alle fasen van je leven.
Verschillende factoren kunnen je intieme zone uit balans brengen. Denk aan hormonale veranderingen, dagelijkse sportactiviteiten, seksueel contact, maar ook bij intense levensmomenten zoals een zwangerschap en de periode na de bevalling. Tijdens al deze momenten staat Lactacyd® aan je zijde. Zo voldoen we aan de noden van tieners tot 50-plussers voor de intieme hygiëne.
Voor meer tips bij het verzorgen van je intieme zone, ga naar https://www.lactacyd.be/nl/intieme-tips/
Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Glycerin, Sodium Methylparaben.
Fabrikant: Omega Pharma International NV - Venecoweg 26, 9810 Nazareth, Belgium
Contact: www.lactacyd.be
Deze wasemulsie is geschikt voor dagelijks gebruik en is aangewezen bij lichte irritatie en gevoeligheid voor parfum.
1. Aanbrengen op de uitwendige intieme zone (vulva)
2. Doen schuimen
3. Goed afspoelen onder stromend water
4. Voorzichtig afdrogen met een schone handdoek
Stop het gebruik bij irritatie. Uitsluitend voor uitwendig gebruik.
| CNK | 3043841 |
|---|---|
| Organisaties | Perrigo |
| Merken | Lactacyd |
| Breedte | 235 mm |
| Lengte | 354 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |