Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
VOEDENDE OLIE SPF50+Zeer hoge bescherming voor gezicht en lichaam. UVA-BESCHERMING PPD 35
Bij huid met zonne-intolerantie, die gemakkelijk allergisch reageert in de zon.Bij zeer felle zon. Voorkomt pigmentvlekken door de zon (bij zwangerschap, door fotosensibilisatie,…).
Paraffinum liquidum / mineral oil
Isopropyl palmitate
| CNK | 2984573 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |