Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
STICK GEVOELIGE ZONES SPF50+Zeer hoge bescherming van gevoelige zones. UVA ULTRA (PPD 26).
Bij teveel zon of als zonbescherming voor: oogcontour, neus, oren, lippen, littekens, schoonheidsvlekjes, enz.
| CNK | 2031037 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 9 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |