Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
SPRAYSPF 50+ Zeer hoge bescherming voor gezicht en lichaam. UVA.
Huid die gevoelig is voor de zon, ook wel zonne-intolerantie. Bij zeer felle zon.
Met parfum. Zonder parabenen. Waterproof.
AQUA / WATERC12-15 ALKYL BENZOATE GLYCERIN PROPYLENE GLYCOL ETHYLHEXYL SALICYLATE ALCOHOL DENAT. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE DROMETRIZOLE TRISILOXANE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ETHYLHEXYL TRIAZONE POLYESTER-5 ACRYLATES COPOLYMER CAPRYLYL GLYCOL DISODIUM EDTA ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE PEG-8 LAURATE TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID TOCOPHEROL TRIETHANOLAMINE
Voor het zonnebaden aanbrengen. Om de 2 uur opnieuw en royaal aanbrengen, alsook na elke zwembeurt. Uitwendig gebruik.
| CNK | 3324852 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 191 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |