Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
SPRAY SPF30 Hoge bescherming voor gezicht en lichaam. UVA ULTRA (PPD 15).
Zongevoelige huid.Bij normale zon.Handig en voordelig formaat.
| CNK | 2035350 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |