Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
DERMO-PEDIATRICS MULTI-POSITIE SPRAY SPF50+
Zeer hoge bescherming voor gezicht en lichaam.
UVA ULTRA (PPD 25).
| CNK | 2877629 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 185 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |