Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
LICHAAMSMELK SPF50+
Huid met zonne-intolerantie, die gemakkelijk allergisch reageert in de zon. Bij zeer felle zon. Voorkomt pigmentvlekken door de zon (bij zwangerschap, door fotosenbilisatie,…). Zeer hoge, brede en fotostabiele UVA/UVB-bescherming.
Optimale bescherming SPF 50+ met extra hoge UVA-bescherming (strenger dan de Europese aanbeveling) dankzij een nieuw, gepatenteerd filtersysteem met Mexoplex® in combinatie met kalmerend en antioxiderend thermaal water van La Roche-Posay.
COMPOSITION - FIL Code : C192741/1
AQUA / WATER
HOMOSALATE
OCTOCRYLENE
ETHYLHEXYL SALICYLATE
BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
ALCOHOL DENAT.
TITANIUM DIOXIDE [NANO] / TITANIUM DIOXIDE
ETHYLHEXYL TRIAZONE
GLYCERIN
POTASSIUM CETYL PHOSPHATE
TALC
GLYCERYL ISOSTEARATE
CYCLOHEXASILOXANE
PROPYLENE GLYCOL
SYNTHETIC WAX
ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
| CNK | 3478583 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 208 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |