Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
DERMO-PEDIATRICS WET SKIN GEL LOTION SPF50+
Gevoelige kinderhuid. Zonne-intolerantie. Extreem felle zon. Zeer hoge, brede en fotostabiele UVA- en UVB-bescherming.
Optimale bescherming SPF 50+ met extra bescherming tegen UVA (strenger dan de Europese aanbeveling voor zonneproducten) dankzij het gepatenteerde filtersysteem Mexoplex® in combinatie met kalmerend en antioxiderend thermaal water van La Roche-Posay.
COMPOSITION - FIL Code : C19593/2
AQUA / WATER
HOMOSALATE
DROMETRIZOLE TRISILOXANE
ETHYLHEXYL SALICYLATE
BIS-ETHYLEXYLOXYPHENOL METOXYPHENYL TRIAZINE
ETHYLEXYL TRIAZONE
GLYRECIN
BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
ISOHEXADECANE
ALCOHOL DENAT.
PROPENADIOL
DICAPRYLYL ETHER
STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER
DIMETHICONE
ACRYLATES/DIMETICONE COPOLYMER
p-ANISIC ACID
| CNK | 3478690 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 207 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |