Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
GETINTE FLUIDE EXTRÊME MET PARFUMSPF50+ Zeer hoge bescherming voor het gezicht, getint. UVA Ultra.
Huid met zonne-intolerantie, die gemakkelijk allergisch reageert in de zon.
Met parfum. Zonder parabenen. Bevat minder chemische filters*. Niet comedogeen. Waterproof.
AQUA / WATERISODODECANE ISONONYL ISONONANOATE ALCOHOL DENAT. CYCLOHEXASILOXANE OCTOCRYLENE DICAPRYLYL CARBONATE TITANIUM DIOXIDE ISOCETYL STEARATE GLYCERIN BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE POLYMETHYLSILSESQUIOXANE BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE PROPYLENE GLYCOL SILICA CASSIA ALATA LEAF EXTRACT CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE DISODIUM EDTA DISTEARDIMONIUM HECTORITE DODECENE DROMETRIZOLE TRISILOXANE ETHYLHEXYL TRIAZONE ISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATE ISOSTEARYL ALCOHOL LAURYL PEG/PPG-18/18 METHICONE MALTODEXTRIN PHENOXYETHANOL POLOXAMER 407 POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE PROPYLENE CARBONATE TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID TOCOPHEROL TRIETHANOLAMINE
Vlak voor het zonnebaden aanbrengen. Regelmatig rijkelijk opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen en na het afdrogen. Uitwendig gebruik.
| CNK | 3324571 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 125 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |