Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, DISTEAROYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, DICAPRYLYL CARBONATE, PARFUM/FRAGRANCE,QUATERNIUM-9, CETRIMONIUM METHOSULFATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ASTROCARYUM MURUMURU SEED BUTTER, BETA VULGARIS (BEET) EXTRACT/BEET ROOT EXTRACT/EXTRAIT DE BETTERAVE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROLYZED OATS, HYDROXYPROPYL GUAR, INULIN, LACTIC ACID, LIMONENE, NIACINAMIDE, ORBIGNYA SPECIOSA KERNEL OIL, ORIGANUM DICTAMNUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, ORIGANUM MAJORANA LEAF EXTRACT, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-37, SIDERITIS SYRIACA EXTRACT, SODIUMGLUCEPTATE.
Reinig uw haren met de bijhorende Korres shampoo en breng nadien een hoeveelheid van de Korres conditioner aan op vochtige haren. Laat de conditioner een 2 minuten inwerken en spoel nadien grondig uit met voldoende zuiver water.
| CNK | 2896744 |
|---|---|
| Organisaties | Greendock |
| Merken | Korres |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 187 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |