Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
PURE GREEK OLIVE/ Olive Blossom Hand cream
MET KRETENZISCHE EXTRA DROGE OLIJFOLIE EN OLIJFBLADEREN EXTRACT
75mL
Een hydraterende, niet-vette handcrème verrijkt met extra droge olijfolie en tonificerend olijfblad extract
88.7% Natural content
Kretenzische extra droge oijfolie: hydrateert, voedt en herstelt de elasticiteit van de huid
Kretenzisch olijfblad extract: tonificerend
Amandel olie: hydraterende en voedende werking
Calendula olie: genezend, verzachtende en hydraterende eigenschappen
Shea boter: hydraterend, verzachtend, herstelt de elasticiteit van de huid
Vitamine E: antioxiderende eigenschappen, beschermt de huid tegen milieuverontreinigende stoffen en oxidatieve schade
Aloe Vera: verzachtende, hydraterende eigenschappen
| CNK | 3542511 |
|---|---|
| Organisaties | Greendock |
| Merken | Korres |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 129 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |