Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Fresh Dermo-Cleansing Gel verwijdert effectief make-up en onzuiverheden zonder de huidbarrière aan te tasten.
De geltextuur verfrist en verzacht, waardoor de huid schoon en comfortabel aanvoelt, dag na dag.
Dermatologisch getest.
Reinigen - Hydrateren
Breng een beetje gel aan op een vochtig gezicht, laat zachtjes schuimen en spoel af met schoon water.
Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
| CNK | 4864534 |
|---|---|
| Organisaties | Hygiena |
| Merken | Jonzac |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |