Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit luchtige en ultrazachte schuim, verrijkt met thermaal water van Jonzac, reinigt en verwijdert make-up op delicate wijze, terwijl de huidbarrière behouden blijft. Het elimineert onzuiverheden en vervuilingsresten voor een schone, frisse en zuurstofrijke huid.
AQUA/WATER/EAU, MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT(1) , DECYL GLUCOSIDE, GLYCERINE, NATRIUMKOCOAMPHOACETAAT , ZINK PCA, CITROENZUUR, MELKZUUR, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM (GEUR) , LEVULINEZUUR, NATRIUMCHLORIDE, NATRIUMLEVULINAAT, NATRIUMbenzoaat
Aanbrengen op een vochtige huid, zachtjes masseren met cirkelvormige bewegingen. Spoelen met water. Bij contact met de ogen grondig uitspoelen.
| CNK | 4875290 |
|---|---|
| Organisaties | Hygiena |
| Merken | Jonzac |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 49 mm |
| Diepte | 169 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |