Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zie er zichtbaar jonger uit met Retinal Intense, het bifasige nachtserum met retinaldehyde dat de huidvernieuwing helpt versnellen. Na 1 maand gebruik vermindert het rimpels en fijne lijntjes met 43% voor een gladdere, egalere huid met een verjongd uiterlijk.
vermindert rimpels en fijne lijntjes
Aqua (Water), Dimethicone, Dibutyladipaat, Niacinamide, Isoamyl Lauraat, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Glycerine, Propanediol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymeer, Alcohol Denat, Bakuchiol, 1,2-Hexaandiol, Pentylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylcellulose, Hydroxyacetophenone, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, 4-T-Butylcyclohexanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Natriumacrylaat-crosspolymeer-2, Polyacrylaat-crosspolymeer-6, Vigna Aconitifolia zaadextract, Tocoferylacetaat, Tocoferol, Citroenzuur, Xanthaangom, Maltodextrine, Melatonine, Retinal (Retinaldehyde), Silica, Dinatrium EDTA, Fosfolipiden, Synthetische Fluorphlogopiet, CI 77891 (Titaniumdioxide), Ascorbinezuur, T-Butyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis (Rozemarijn) bladextract, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tin Oxide, Chrysine.
gebruik 's nachts en breng in de ochtend zonnebescherming aan
| CNK | 4632360 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |