Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De all-round fotobeschermer voor het hele gezin.
Biedt een hoge UVB- en UVA-bescherming SPF 50. Bevat dexpanthenol en vitamine E. Hydrateert als een crème en trekt snel in als een gel, voor een aangenaam fris gevoel met een zijdezachte, niet-glimmende finish. Zeer hoge water- en wrijfbestendigheid.
Zonnebescherming SPF50 voor het lichaam, geschikt voor het hele gezin.
Zeer hoge water- en wrijfbestendigheid. Geschikt voor alle huidtypes, inclusief de atopische huid. Getest onder pediatrisch en dermatologisch toezicht.
Ingredienten: Aqua (Water), Alcohol Denat., Octocrylene, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cyclopentasiloxane, Tromethamine, Cyclohexasiloxane, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol [Nano], Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Polyacrylamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Carbomer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium EDTA, Laureth-7, BHT, Linalool, Propylene Glycol.
Een half uur voor blootstelling aan de zon royaal aanbrengen op de droge huid en om de 2 uur opnieuw insmeren. Hoe kleiner de hoeveelheid aangebracht product, hoe lager de beschermingsfactor. Opnieuw aanbrengen bij zweten, zwemmen of afdrogen.
| CNK | 4639373 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 209 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |