Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonnebescherming voor gezicht en lichaam in gel-crème die hydrateert als een crème en verfrist als een gel.
Verkrijgbaar met zeer hoge SPF 50 en hoge SPF 30 bescherming.
De all-round zonnebescherming voor het hele gezin
Aqua (water), alcohol denat, octocrylene, C12-15 alkyl benzoate, butyl methoxydibenzoylmethane, dibutyl adipate, bis-ethylhexyloxyphenol, methoxyphenyl triazine, cyclo-pentasiloxane, tromethamine, cyclohexasiloxaan, copolymeer van ammoniumacryloyldimethyltauraat en VP, methyleenbis-benzotriazolyltetramethylbutylfenol [Nano], fenylbenzimidazoolsulfonzuur, polyacrylamide, PEG-40 gehydrogeneerde ricinusolie, fenoxyethanol, isoparaffine C13-14, carbomeer, panthenol, tocoferylacetaat, parfum (geurstof), decylglucoside, xanthaangom, acrylaat kruispolymeer/C10-30 alkylacrylaat, dinatrium EDTA, retinyl palmitaat, laureth-7, BHT, linalool, propyleenglycol, CI 77491 (ijzeroxiden), CI 77499 (ijzeroxiden), tocoferol, CI 77492 (ijzeroxiden)
Breng het product rijkelijk aan op een droge of natte huid, dertig minuten voor blootstelling aan de zon. Opnieuw aanbrengen om de 2 uur en na het zweten, zwemmen of drogen met een handdoek. Als je minder dan de aanbevolen hoeveelheid aanbrengt, verlaagt de beschermingsfactor.
| CNK | 4244299 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 210 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |