Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ultralichte zonbescherming voor dagelijks gebruik met drievoudige anti-aging werking die beschermt, herstelt en regenereert.
Zonbescherming voor het gezicht op waterbasis. Het biedt onmiddellijke hydratatie en een drievoudige werking tegen huidveroudering door de zon: het beschermt, herstelt en regenereert.
Zonnebescherming voor het gelaat (SPF 50)
Niet irriterend voor de ogen.
Drievoudige werking tegen veroudering veroorzaakt door de zon:
1. BESCHERMT
2. HERSTELT
3. REGENEREERT
Een half uur voor blootstelling aan de zon royaal aanbrengen op een droge of vochtige huid, en om de 2 uur opnieuw aanbrengen.
Opnieuw aanbrengen bij transpiratie, na het zwemmen en na het afdrogen met een handdoek.
Des te minder product wordt aangebracht, des te lager de mate van bescherming.
| CNK | 4731683 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 114 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |