Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Bescherm uw gezicht met Fusion Water MAGIC GLOW SPF 30, de ultralichte zonnebrandcrème voor het gezicht die onmiddellijk door de huid wordt opgenomen en smelt. Het verlengt uw natuurlijke gebruinde teint en biedt een glanzend en stralend effect.
Zonnebescherming met een glanzend en stralend effect (SPF30)
Water, Dibutyladipaat, Ethylhexylsalicylaat, Ethylhexyltriazone, Bis-ethylhexyloxyfenol methoxyfenyltriazine, Dimethicon, Butylmethoxydibenzoylmethaan, Fenylbenzimidazoolsulfonzuur, Di-isopropylsebacaat, Propaandiol, Arginine, Undecaan, Pentyleenglycol, CI 77891 (Titaandioxide), Synthetische fluorflogopiet, Aluminiumoxide, Tridecaan, Hydroxyacetofoenon, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Panthenol, Polysorbaat 60, Dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymeer, Mica, Acrylaten/C10-30 alkylacrylaatcrosspolymeer, Tocoferolacetaat, Caprylylglycol, PEG-10 Dimethicon, Natriumhydroxide, CI 77491 (IJzeroxiden), Tetranatriumglutamaatdiacetaat, Dihydroxymethylchromonylpalmitaat, Parfum, Sclerotiumpolysaccharide, Kaliumcetyl-fosfaat, Xanthaangom, Tin oxide, Tocoferol.
| CNK | 4731709 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 114 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |