Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zonnebescherming voor het gelaat met zeer hoge UV-bescherming voor dagelijks gebruik, die hyperpigmentaties als gevolg van zonnestraling helpt corrigeren, de huidskleur oplicht en egaliseert dankzij de drievoudige depigmenterende werking van het DP3-Unify Complex.
Verheldert en egaliseert de huid.
Helpt pigmentverandering veroorzaakt door de zon te verminderen en te voorkomen.
Aqua (Water), Dibutyl Adipate, Cyclopentasiloxane, Octocrylene, Niacinamide, Alcohol Denat., Titanium Dioxide (Nano), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cyclohexasiloxane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butylene Glycol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Nylon-12, PEG-10 Dimethicone, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Silica, Dimethicone, Phenylethyl Resorcinol, Disteardimonium Hectorite, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Glyceryl Stearate, Parfum (Fragrance), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol, PEG-8, Tocopherol, Tetrapeptide-30, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid
Breng 's ochtends en 's middags aan. Breng om de 2 uur opnieuw aan en zo vaak als nodig. Breng voor een optimaal resultaat gedurende 3 maanden aan.
| CNK | 3255817 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |