Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Omdat 95% van de vlooienpopulatie binnenshuis leeft, in de directe omgeving van honden en katten, vormt Indorex Defence Spray met permethrin en pyriproxyfen, een essentieel onderdeel van de vlooienbestrijding in huis. De spray doodt volwassen vlooien snel bij contact, tot 10 weken na toepassing en voorkomt de ontwikkeling van vlooieneitjes en larven tot ongeveer 6 maanden na toepassing.
vlooien
Permethrin 0,6% (6g/kg) (CAS 52645-53-1), Pyriproxyfen 0,1% (1g/kg) (CAS 9577-68-1). (Bevat ethanol)
Gebruik maximaal 2 keer per jaar.
| CNK | 4751111 |
|---|---|
| Organisaties | Virbac |
| Merken | Virbac |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 235 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |