Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Het dunnere hydrocolloïd verband met geringe absorptiecapaciteit wordt vooral gebruikt in de epithelialisatiefase.
Voor de vochtige behandeling van klinisch niet-geïnfecteerde, licht tot matig exsuderende wonden, in het bijzonder voor wonden met slechte genezingstendens en langzame opbouw van granulatieweefsel, bijvoorbeeld ulcus cruris, decubitus, tweedegraads brandwonden; Hydrocoll sacral wordt gebruikt voor behandeling van decubitus op de stuit en Hydrocoll concave voor de hiel of de elleboog
| CNK | 1629302 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 142 mm |
| Lengte | 149 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |