Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
De HT One steriele lancetten voor éénmalig gebruik zijn geschikt voor de meest voorkomende prikapparaten.
De lancetten zijn leverbaar in 28G en 30G naald diameter Gauge en verpakt in een doosje van 100 stuks. HT One Lancetten zijn zeer eenvoudig in gebruik, zeker in combinatie met de HT One Prikapparaten.
Lancetten 28 G (universeel).
| CNK | 4227476 |
|---|---|
| Organisaties | GD Medical |
| Merken | Ht One |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 76 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 28 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |