Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Homéodent® complete tand- en tandvleesverzorging is een gefluorideerde tandpasta (1450 ppm fluoride) met plantenextracten , die tandplak helpt verminderen die verantwoordelijk is voor de vorming van gaatjes.
De unieke formule bevat meer dan 95% ingrediënten van natuurlijke oorsprong*, waaronder 4 plantenextracten: Calendula, Grote weegbree, Toverhazelaar, Wilde mierikswortel.
*volgens ISO 16128.
92% van de gebruikers is tevreden over de effectiviteit van Homéodent® complete tand- en tandvleesverzorging.**
92% van de gebruikers vindt dat de complete tanden- en tandvleesverzorging van Homéodent® hun mond schoon laat aanvoelen.**
84% van de gebruikers is tevreden met de complete tand- en tandvleesverzorging van Homéodent®.**
**Waargenomen effectiviteit – Test uitgevoerd op 62 personen na 3 weken gebruik (mei 2020).
Tandpasta voor de complete tand- en tandvleesverzorging.
GLYCERINE, CALCIUMCARBONAAT, AQUA, GEHYDROGENEERD ZETMEELHYDROLYSAAT, TRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA SCHORS/BLADEXTRACT, LIMONEEN, CITRAL.
Deze lijst met ingrediënten kan worden gewijzigd, raadpleeg hiervoor de verpakking van het gekochte product.
2 poetsbeurten per dag, 's ochtends en 's avonds, gedurende 2 minuten. Dagelijks gebruik.
| CNK | 4502001 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 147 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |