Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Adapt poeder wordt gebruikt om het vocht van de beschadigde peristomale huid te absorberen, waardoor de huidplaat beter gaat aanhechten en de huid makkelijker kan genezen. Beschadigde of geïrriteerde huid moet door een professionele zorgverlener worden onderzocht.
| CNK | 2384162 |
|---|---|
| Organisaties | Hollister Belgium |
| Merken | Hollister |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 123 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 28 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |