Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zwarte bes werd reeds aanbevolen in de 18 eeuw als "levenselixir". De zwarte bes is één van de meest polyvalente extracten uit de gemmotherapie. Het is een krachtig tonicum dat een doeltreffende werking heeft op alle fysiologische stelstels van het lichaam en beschouwd wordt als een adaptogeen middel.
Spray: Natuurlijk afweersysteem
Druppels: Natuurlijk afweersysteem - Spieren en gewrichten - Seizoengebonden comfort
vegan
Knoppen van zwarte bes.
Spray:
Druppels:
| CNK | 4734299 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |