Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Ideale siroop om te gebruiken bij vermoeide stembanden of bij heesheid. Bereid op basis van een eeuwenoud recept en gebruikt door de koorzangers van de Sixtijnse kapel in Rome in de 18de eeuw, oefent de ZANGERSSIROOP een specifieke invloed uit op de stembanden. De gewone raket, in de volksmond zangerskruid geheten, bevat zwavelbestanddelen die de stembanden verlichten en de vermoeidheid van de stem wegnemen. Deze siroop is geschikt voor iedereen die zijn stem intensief gebruikt (zangers, acteurs, leerkrachten, sprekers, advocaten…).
Ingrediënten
Vliersiroop, siroop van gewone raket, van gevlekt longkruid en alantsiroop; gewone raket moeder tinctuur; els knop moedermaceraat; essentiële olïen van citroen, kaneel en lemongrass; rietsuiker en honing
Gebruiksaanwijzing
Volwassenen : 1 koffielepel, 1 tot 5 maal per dag. Kinderen : ½ koffielepel, 1 tot 5 maal per dag.
| CNK | 2229599 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |