Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De rokerssiroop helpt de ongemakken van tabakgebruik te bestrijden. Talrijke wetenschappelijke studies hebben aangetoond dat rokers hun luchtwegen bevuilen met vele toxische substanties, meer bepaald teer. De alantwortel gecombineerd met malrovekruid en essentiële oliën van eucalyptus, laurier en mirte werken in synergie om de luchtwegen vrij te maken. De rokerssiroo brengt snel verlichting en laat toe vrijer te ademen.
Ingrediënten
Alant- en malrovesiroop, moedertinctuur van goudsbloem en weegbree, knoppen van hazelaar, essentiële olie van eucalyptus, laurier en mirte, moedertinctuur van propolis, rietsuiker.
Gebruiksaanwijzing
1 koffielepel, 1 tot 5 maal per dag.
| CNK | 2222057 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 146 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 250 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |