Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Propolis is een harsvormige substantie die door de bijen verzameld wordt van de knoppen om de korf te beschermen tegen aanvallen van buitenaf. Hij is verrijkt met echinacea en essentiële oliën die het afweersysteem van uw lichaam ondersteunen.
Ingrediënten
Moedertinctuur van propolis en echinacea, essentiële oliën van kaneel, tea tree, eucalyptus, lemongrass en niaouli; knoppenextract van els.
Gebruiksaanwijzing
5 druppels maximaal 6 maal per dag, zoveel als nodig, zuiver of verdund met een koffielepel siroop.
Niet aanlengen met water.
| CNK | 3949583 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 108 mm |
| Diepte | 43 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |