Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Propolis is een harsvormige substantie die door de bijen verzameld wordt van de knoppen om de korf te beschermen tegen aanvallen van buitenaf. Hij is verrijkt met echinacea en essentiële oliën die het afweersysteem van uw lichaam ondersteunen.
Ingrediënten
Arabische gom, agavesiroop en natuurlijk aroma van zwarte bes, moedertincturen van bruine en groene propolis (20%) en echinacea, essentiële oliën van kruidnagel, lemongrass, chinese kanneelboom en pepermunt, essencen van citroen en zoete sinaasappel, glycerinemaceraat van knoppen van els.
Gebruiksaanwijzing
Vanaf 6 jaar : maximaal 9 gommen/dag.
| CNK | 3945318 |
|---|---|
| Organisaties | Herbalgem, SA Inula (Pranarom, Herbalgem) |
| Merken | Herbalgem |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 45 |
| Dieetbeperkingen | Bio, Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |