Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Zeer hoge bescherming in stickvorm, ideaal bij activiteiten in de openlucht. Makkelijk en om het even wanneer aan te brengen, het product moet zelfs niet worden uitgesmeerd. Een echte must-have voor sporters.
Breedspectrumformule (UVB, UVA, blauw licht en infrarood) met Fernblock+® (een extract uit de varen Polypodium leucotomos) om schade door zonlicht te neutraliseren en herstellen.
Getest onder toezicht van dermatologen en oogartsen.
Alle huidtypes, ook gevoelige.
Voor elke blootstelling aan de zon ruim en egaal aanbrengen. Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen en bij overvloedig zweten.
Uitwendig gebruik. Contact met de ogen en slijmvliezen vermijden. Blootstelling aan de zon rond het middaguur vermijden. Draag beschermende kleren en een hoed of pet en bescherm uw ogen met een zonnebril. Stel baby's en jonge kinderen nooit aan direct zonlicht bloot.
Coco-Caprylate/Caprate; Dicaprylyl Carbonate; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Dibutyl Lauroyl Glutamide; Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate; Diethylhexyl Butamido Triazone; Ethylhexyl Triazone; Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide; Tocopherol; Diethylhexyl Syringylidenemalonate; Silica, Polypodium leucotomos Leaf Extract; Propylene Glycol; Caprylic/Capric Triglyceride; Parfum; Linalool.
| CNK | 4742953 |
|---|---|
| Organisaties | HDP Medical Int. |
| Merken | heliocare |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 34 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 25 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |