Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zorgt voor een sterke effectieve bescherming tegen UVA + UVB-stralen en vroegtijdige huidveroudering dankzij de associatie van organische breedspectrumfilters en een zonnebloemextract.
Lichte en onzichtbare textuur die snel doordringt.
Aqua (Water), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate (Octinoxate), Butylene Glycol, Polymethyl Methacrylaat, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenimole 13 Alkyllactaat,
Ethylhexyl Triazon, Kalium Cetyl Fosfaat, Ammonium Acryloyldimethyltauraat/VP Copolymeer, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Zaadolie, Glyceryl Stearaat, PEG-100 Stearaat, Natriumhydroxide, Algen Extract, Fenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sulfaat Natrium EDTAitol, Dinatrium Diatomeae (diatomeeënaarde), caprylhydroxaminezuur, aminomethylpropanol, sorbinezuur, ethylferulaat, polyglyceryl-5-trioleaat, helianthus annuus (zonnebloem)zaadextract, bladextract van Rosmarinus Officinalis (rozemarijn), zinksulfaat, tocoferol, dinatriumuridine-fosfaat, glycerine.
Aanbrengen net voor blootstelling aan de zon. Regelmatig en rijkelijk opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen, zweten of afvegen. Vermijd blootstelling aan de zon tussen 12 en 16 uur.
Vermijd contact met de ogen.
| CNK | 4273611 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Heliabrine |
| Breedte | 42 mm |
| Lengte | 42 mm |
| Diepte | 153 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |