Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gutsy Witte Vis & Insect voor grote volwassen honden zijn hypoallergene brokjes, volledig vrij van granen en gluten. Met liefde gemaakt voor gevoelige eters.
Voeding voor medium en grote volwassen honden.
Samenstelling
Additieven/kg
Analytische bestandsdelen
| CNK | 4890877 |
|---|---|
| Organisaties | Sustainable Pet Food |
| Merken | Gutsy |
| Breedte | 390 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |