Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gloves In A Bottle™ creëert een ademend schild, behoudt de natuurlijke vochtigheid en biedt langdurige bescherming tegen irriterende stoffen.
Samenstelling: Aqua, dimethicone, stearinezuur, glycerine, cetylalcohol, isopropylmyristaat, stearylalcohol, arginine, xanthaangom, hydroxypropylmethylcellulose, VP/eicoseen-copolymeer, glucoside, caprylhydroxaminezuur.
1. Was uw handen en de plek waar u de lotion aanbrengt, om er zeker van te zijn dat er geen vuil of irriterende stoffen op zitten.
2. Knijp een kleine hoeveelheid lotion (veel minder dan bij gewone lotions) op uw huid.
3. Masseer de lotion gelijkmatig in uw huid totdat deze volledig is opgenomen.
4. Voor langdurige bescherming, breng het elke 4-12 uur opnieuw aan, vooral na het wassen of als uw huid is blootgesteld aan irriterende stoffen, chemicaliën, agressieve omgevingen of herhaaldelijk wassen. Deze lotion werkt goed op alle huidtypen: handen, gezicht en lichaam.
| CNK | 2961399 |
|---|---|
| Organisaties | Plus Pro Pharma |
| Merken | PlusProPharma |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 181 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 240 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |