Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Effecten
Ingrediënten
Thymus vulgaris (echte tijm) extract - alc. 15% vol.
Gebruikswijze
3 maal daags 20 druppels vóór de maaltijden met wat water innemen.
Kinderen:
van 6 tot 12 jaar
onder de 6 jaar
onder de twee jaar
| CNK | 1752302 |
|---|---|
| Organisaties | Fytobell |
| Merken | Fytobell |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |