Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Tandpasta voor kinderen
Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Cellulose Gum, Aroma, Decyl Glucoside, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride (850 ppm F), Sodium Monofluorophosphate
| CNK | 4961751 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma, Unilever |
| Merken | Fluocaril |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 192 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Dieetbeperkingen | Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |