Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Fixodent PRO's beste technologie: helpt voorkomen dat voedselresten onder uw kunstgebit komen, en biedt de hele dag een sterk fixatie, voor een comfort gedurende de hele dag. Met de ultrafijne precisiedop kan de kleefpasta nauwkeurig worden aangebracht om een comfortabel schild te creëren tegen voedselresten.
Kleefcrème voor volledige en partiële gebitsprothesen
Frisse munt smaak
Calcium/Zinc PVM/MA Copolymer (35%), Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum (20%), Petrolatum, Silica, Menthyl Lactate, Menthol, CI 45410, Aroma, Mentha Piperita Oil, BHT, Tocopherol
| CNK | 4872487 |
|---|---|
| Organisaties | Procter & Gamble |
| Merken | Fixodent |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 143 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |