Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Gebruik FELIWAY Classic elke maand opnieuw om een liefdevol en comfortabel huis te creëren waar jij en jouw kat altijd gelukkig zullen zijn.
Helpt signalen van stress te verminderen.
| CNK | 3416781 |
|---|---|
| Organisaties | Ceva Sante Animale |
| Merken | Feliway |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 48 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |