Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hydrateert en voedt droge huid
Indifferente crème met een hydraterend en voedend effect op
een droge huid. Uitermate geschikt als voedende handverzorging en
voor huidaandoeningen als eczeem, psoriasis en ichtyose.
Aqua - Olea Europaea Fruit Oil - Glycerin - Cetyl Alcohol - Ceteareth-20 - Lactic Acid 80%
Tenzij anders voorgeschreven, kan u deze crème naar believen aanbrengen. Minstens 2 maal per dag.
| CNK | 3949807 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack |
| Merken | Fagron |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 163 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |