Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Aqua, Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Distarch Phosphate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Copernicia Cerifera Cera, Silica Dimethyl Silylate, Glycerin, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Glycyrrhetinic Acid, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, Cetyl Palmitate, Xanthan Gum, Carrageenan, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Parfum
| CNK | 3968484 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Eucerin |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |