Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Verzorging van voeten en benen voor diabetici.
Aqua (Water) | Glycerin | Olea Europaea (Olive) Fruit Oil | Urea | Sodium Citrate | Caprylyl Caprylate/Caprate | Cetearyl Alcohol | Butyrospermum Parkii (Shea) Butter | Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil | Pentaerythrityl Distearate | Panthenol | Neopentyl Glycol Diheptanoate | Sodium Acrylates Copolymer | Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate | Arachidyl Alcohol | Lactic Acid | Cetearyl Glucoside | Dimethicone | Behenyl Alcohol | Lecithin | Arachidyl Glucoside | Xanthan Gum | Citric Acid | Allantoin | Sodium Benzoate | Bisabolol | Potassium Sorbate | Ruscus Aculeatus Root Extract | Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract | Citrus Limon (Lemon) Peel Extract | Hydrolyzed Algin | Maris Aqua (Sea Water) | Chlorella Vulgaris Extract | Tocopherol | Parfum (Fragrance)
| CNK | 3496510 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | Eubos |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |