Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Dinatrium Lauryl Sulfosuccinaat, Natrium Cacao Sulfaat, Triticum Vulgare (Tarwe) Zetmeel, Cetearyl Alcohol, Paraffine, Aqua (Water), PEG-6 Capryl / Capric Glyceriden, Natrium Lauroyl Glutamaat, Glycerine, Aluminium tri-formaten, Natrium Hydroxide, Allantoïne, Polyquaternium-10, Titanium Dioxide, Natrium Polynaftaleensulfonaat, CI 74160 (Blauw pigment 15)
| CNK | 1169044 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | Eubos |
| Breedte | 65 mm |
| Lengte | 89 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |