Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Equi-Vitamine E poeder van Equipharma is een voedingssupplement voor paarden dat het natuurlijke d-alpha tocopherol bevat. Dit is het meest actieve component van vitamine E. Vitamine E is een anti-oxidant, door het opvangen van schadelijke stoffen draagt deze stof bij aan een natuurlijke zuivering van het lichaam.
De samenstelling van Dextrose, Maltodextrine en d-alpha tocopherol draagt bij aan het ondersteunen van het spiermetabolisme van het paard, hierdoor ondersteunt het supplement de spieren bij overbelasting of bij intensieve inspanning.
Geef 1 maatlepel (= 10 gram) van het supplement per dag of zoals aanbevolen.
| CNK | 2548626 |
|---|---|
| Organisaties | Ecuphar NV |
| Merken | Equi |
| Breedte | 100 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |