Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Uitneembare, absorberende pad dewelke in combinatie met onze "Entusia slip" voor matig urineverlies gebruikt moet worden !
Een mooie, comfortabele pad die urine absorbeert en geurtjes neutraliseert.
matig urineverlies
Zowel onze uitneembare pad als onze boxershort voor matig urineverlies is voorzien van drukknopen waardoor onze pad op zijn plaats blijft en niet kan verschuiven zoals bij een inlegkruisjes/verbanden. De pads van Entusia zijn wasbaar en dus herbruikbaar. De antibacteriële behandeling van de pad neutraliseert de bacteriën in de urine waardoor:
Volgende zaken kunnen de antibacteriële werking schaden:
| CNK | 4423620 |
|---|---|
| Organisaties | Entusia |
| Merken | Entusia |
| Breedte | 230 mm |
| Lengte | 420 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |