Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De kruidenthee die cellulitis bestrijdt.
Elimin Draine Tisane Zakjes 24 is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Ingrediënten per zakjes: Hibiscusbloem 35% • Heermoeskruid 18% • Appelpulp 17% • Orthosifonblad 12,5% • Berkenblad 12,5% • Natuurlijke aroma's van rood fruit en aardbei
| Volwassenen | 2 tot 3 kopjes per dag |
| CNK | 4745717 |
|---|---|
| Organisaties | Tilman |
| Merken | Elimin |
| Breedte | 73 mm |
| Lengte | 119 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |