Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ELGYDIUM Style Recycled is een tandenborstel met een handvat van 100% gerecycleerd polypropyleen en borstelharen van plantaardige oorsprong die de tanden en het tandvlees respecteren. De ervaring en deskundigheid van ELGYDIUM, gecombineerd met een verminderde impact op het milieu, voor een tandenborstel die idealiter drie keer per dag na de maaltijd wordt gebruikt met een tandpasta die voldoet aan uw specifieke behoeften op het gebied van mondhygiëne en -verzorging.
Tandenborstel Medium.
Het is aangeraden de tanden 2 tot 3 keer per dag te poetsen, idealiter met de ELGYDIUM gecertificeerde biologische tandpasta.
| CNK | 4426235 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Elgydium |
| Breedte | 42 mm |
| Lengte | 225 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |