Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Echinacea Hand- & Bodycrème is een natuurproduct met een vitaliserende en beschermende werking. Deze crème verzorgt en regenereert de gevoelige huid. De crème wordt snel door de huid opgenomen, voorkomt kloven en maakt ruwe handen weer zacht en soepel. Dankzij de aanwezigheid van echinacea-extract en Aloë vera wordt de huid gevoed en beschermd tegen alle weersinvloeden.
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM, DECYL OLEATE, CETYL ALCOHOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLEYL ERUCATE, ECHINACEA PURPUREA ROOT EXTRACT, SODIUM LAURYL SULFATE, PHENOXYETHANOL, DIAZOLIDINYL UREA, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SORBITOL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, EUGENOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, COUMARIN, CITRONELLOL, ALOË BARBADENSIS LEAF JUICE, CI 42090, CI 19140.
Uitsluitend voor uitwendig gebruik.
| CNK | 2110930 |
|---|---|
| Organisaties | Ocebio |
| Merken | Via Natura |
| Breedte | 86 mm |
| Lengte | 86 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |